Angielskie Skrzydła Magdalena Okuniewska

Indywidualne zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w Trójmieście lub online!

Umów lekcje

Bardzo się cieszę, że jesteś na tej stronie! To znaczy, że już niedługo będziemy mogli poznać się i zacząć współpracę z językiem angielskim 🙂

Zanim, jednak umówisz się i zapłacisz za lekcje startowe, zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności oraz z wszystkimi informacjami zawartymi w Ofercie. Jeśli masz pytania, na które nie ma odpowiedzi we wskazanych miejscach – skontaktuj się ze mną!

Aby umówić 2 pierwsze lekcje opłać je (tradycyjnym przelewem na podane poniżej konto) i wypełnij formularz z potrzebnymi danymi poniżej (dane na mojej stronie są szyfrowane, więc bezpiecznie możesz je podać). Po zapłacie i przesłaniu formularza Twoje pierwsze lekcje są już zarezerwowane i pewne. Odezwę się do Ciebie po zaksięgowaniu Twojego przelewu w celu dokładnego potwierdzenia terminu spotkania. W formularzu podaj datę i godziny, które byłyby dla Ciebie najlepsze. Pamiętaj proszę, że jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 20. Dziękuję!

Dane do przelewu:
Magoku Magdalena Okuniewska
Nr rach: 77 1140 2004 0000 3502 7596 4120 (mBank)
Tytuł:  Twoje imię i nazwisko, Lekcje na start
Kwota: 260 zł/2 spotkania (po 60 min)

Wypełnij formularz!

Moja strona jest zabezpieczona odpowiednimi certyfikatami, więc Twoje dane będą szyfrowane i możesz je bezpiecznie podać. 


Uwaga! Potwierdzenie przesłania formularza na podany przez Ciebie adres e-mail może trafić do spamu. Sprawdź proszę ten folder po przesłaniu formularza w swojej skrzynce i zaznacz, że ta wiadomość to nie spam. Będę wdzięczna!

Przewiń na górę