Angielskie Skrzydła Magdalena Okuniewska

Indywidualne zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w Trójmieście lub online!

Moja metoda

Najważniejsza jest dla mnie indywidualność: Twoja i moja. Lekcje są zaprojektowane indywidualnie pod każdą osobę – jej wrażliwość, zainteresowania, potrzeby oraz poziom językowy. Aktywnie współpracując sprawimy, że poczujesz się kompetentnie i wygodnie ze swoim angielskim, rozwiniesz swe angielskie skrzydła i będziesz latać. Razem poszukamy Twoich SPOSOBÓW UCZENIA SIĘ i aktywnie zmienimy Twoje nawyki językowe z tych, które Ci nie służą, na te które umacniają i będą Ci sprawiały przyjemność.

Szukamy dziur w Twojej wiedzy – łatamy je, budujemy pewność wypowiedzi i rozumienia ze słuchu. Jeśli wykażesz się odwagą, zaufasz mi i będziesz aktywnie zmieniać swoje nawyki to poszerzymy Twą strefę komfortu w języku angielskim. Pamiętaj, że jest to proces, a ja będę Ci w nim towarzyszyć aż poczujesz, że możesz swobodnie i bez lęku porozumieć się w tym języku.

Czego uczę? Skupiam się mocno na tym jak wyjść z „językowej strefy śmierci” i rozwinąć nowe przyjazne techniki komunikacji dopasowane do Ciebie i Twoich sposobów uczenia się. Według prof. Gardnera (którego jestem fanką) każdy dysponuje innym wachlarzem inteligencji wielorakich, więc każdy zasługuje na indywidualne podejście. Podczas oferowanych przeze mnie spotkań będziemy korzystać z różnych materiałów, które każdorazowo będziemy dopasowywać do Twoich potrzeb i dyspozycji.

Pracując ze mną nauczysz się:
• technik, które pomogą Ci lepiej i łatwiej zapamiętywać,
• przede wszystkim bez frustracji wychodzić ze ślepej uliczki (dead end) w mówieniu w obcym języku,
• gdzie i jak szukać inspiracji, by odżywiać swój angielski,
• poprawnej wymowy i lepszego rozumienia języka obcego ze słuchu.

Przewiń na górę