Angielskie Skrzydła Magdalena Okuniewska

Indywidualne zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w Trójmieście lub online!

Kim jestem?

Nazywam się Magdalena Okuniewska i z wykształcenia jestem filolożką języka angielskiego o specjalizacji nauczycielskiej. Pochodzę z nauczycielskiej rodziny i czuję, że nauczanie mam w genach. Przez lata uczyłam w szkołach językowych i liceum ogólnokształcącym oraz udzielałam korepetycji. Ze szkoły publicznej wygonił mnie system, z którym, jako osobie ceniącej indywidualność uczniów oraz swoją, z roku na rok coraz mniej było mi po drodze. 

Rezygnując z pracy w szkole, w 2015 roku założyłam swoją pracownię ceramiczną pod nazwą Magoku, w której tworzę ceramiczną biżuterię, kafle i obrazy swojego autorstwa.
Cały czas towarzyszyła mi chęć powrotu do nauczania, jednakże teraz na własnych zasadach i z zupełnie inną energią niż w tradycyjnej polskiej szkole. Nauczam z wykorzystaniem swoich pomysłów. Projekt Angielskie Skrzydła jest tego wyrazem. Mam nadzieję, że razem z chętnymi do współpracy uda się nam wyrobić nowe, dobre nawyki i techniki Waszego uczenia się oraz pozbyć się starych ograniczających lęków i przekonań na temat używania języka angielskiego. Chcę pomóc Wam jak umiem najlepiej – rozbujać się do latania w obcym języku o własnych siłach i bez zbędnego stresu. 

Przewiń na górę